Prestige Agencja Marketingowa Krzysztof Kosacz

Hotel Warmiński

Olsztyn, ul. Kołobrzeska 1 (Warmińsko-mazurskie)

Hotel WarmińskiRekomendacje
Warmiński Hotel to nowoczesny obiekt konferencyjno - biznesowy zlokalizowany w samym centrum Olsztyna. Hotel dysponuje 133 komfortowo wyposażonymi pokojami typu Standard, Superior, Business Class oraz Executive. 
Nowoczesna Restauracja hotelowa po gruntownej przemianie wzbogaciła swoją ofertę kulinarną. Każdy z naszych Gości znajdzie tutaj połączenie dobrego stylu z wyszukanym smakiem. Wraz ze zmianą pór roku nasz Szef Kuchni wprowadza nową kartę menu opartą o produkty sezonowe, oraz na bieżąco rekomenduje autorskie potrawy. W naszej restauracji proponujemy najlepsze sezonowe warzywa i owoce, różnorodność sałat , delikatne mięsa i świeże, smakowite ryby. 
Eleganckie nowoczesne wnętrze to idealne miejsce spotkań dla każdego. 
Zapraszamy do skorzystania z jednej z naszych klimatyzowanych sal wielofunkcyjnych oraz Business@Warmiński wyposażonego w sprzęt biurowy i komputerowy. Na terenie hotelu znajduje się bezprzewodowy dostęp do Internetu (szybkie łącze symetryczne). 
Na zewnątrz hotelu znajduje się monitorowany parking z przygotowanymi 60 miejscami parkingowymi oraz podziemny garaż z 25 miejscami. 
Po dniu wypełnionym pracą czekać będzie na Państwa Hotelowa Strefa Wellness z sauną, salą do ćwiczeń oraz gabinetem masażu. 
 
Plac zabaw dla dzieci
Huśtawka
Restauracja
Parking
Nurkowanie
Spływy kajakowe
Żeglarstwo
Baloniarstwo
Paralotniarstwo
Spadochroniarstwo
Nordic walking
Wędrówki piesze
Trasy rowerowe
Paintball / ASGParkour / Freerun
Quady
Zorbing
ładowanie mapy...
Nawiguj do tego miejsca