KTM Group Ewelina Malinowska - Kosacz

Magnum Arena

Gdańsk, Siennicka 25 B (Pomorskie)

Magnum ArenaRekomendacje

Paintball ASG to gra drużynowa, w której strzelamy do siebie i wzajemnie eliminujemy z gry. Osoba trafiona schodzi do miejsca odrodzeń, skąd wraca do gry. Dodatkowo, poza zwykłą strzelaniną przygotowujemy różne tryby gry, które nazywamy scenariuszami. Scenariusze mogą być proste typu walka o flagę lub nieco bardziej skomplikowane, jak na przykład Counter-Strike.
Sama rozgrywka na Magnum Arenie to tzw: CQB (close quarter battles), czyli walka w bliskim kontakcie, w terenie zurbanizowanym. Strzelamy na terenie symulującym budynki i pomieszczenia. Gra jest bardzo dynamiczna i wymagająca. Dzięki lekkiej kulce i relatywnie małej mocy możemy strzelać się z każdej odległości co zwiększa realizm do maksimum. Często dochodzi do wymiany na odległościach 2-3 metry. Bez obaw. Gra jestbezpieczna. Strzelamy kulkami bez farby
Wieczór kawalerski czy impreza firmowa w Gdańsku ?
Paintball ASG jest doskonałą opcją na urozmaicenie różnych wydarzeń. Opracowaliśmy specjalne scenariusze pod wieczory kawalerskie, proponujemy zaawansowane gry integracyjne na spotkania firmowe, urodzinowe szaleństwo i sala na poczęstunek dla gości.

 

Parking
Paintball / ASGParkour / Freerun
ładowanie mapy...
Nawiguj do tego miejsca